Apsipirkimo sąlygos ir taisyklės

I. Bendrosios nuostatos

1. Naudotis e-parduotuvės paslaugomis turi teisę:
1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;
1.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu, stipendija ar asmeninėmis lėšomis;
1.3. juridiniai asmenys;
1.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.
2 Užsisakyti prekes e-parduotuvėje mpriedai.lt Pirkėjas gali dviem būdais:
2.1.1. užsiregistruodamas e-parduotuvėje įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį;
2.1.2. nesiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje.
3. Griežtai draudžiama mpriedai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kituose interneto tinklapiuose, žiniasklaidos priemonėse ar kitaip platinti mūsų medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti mpriedai.lt kaip šaltinį.
4. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis e-parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.
5. Prekių kainos e-parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM, pristatymo iš tiekėjo kainą.
6. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Jūsų ir mpriedai.lt laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (formuodami užsakymą pažymėję varnelę ties „Su užsakymo sąlygomis susipažinau) su šiomis taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Kitas žingsnis“.
7. Apie-pardavimo sutarties sudarymą mpriedai.lt Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

II. Jūsų TEISĖS IR PAREIGOS

8. Jūs, naudodamasis e-parduotuves paslaugomis, sutinkate su šiomis pirkimo-pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalote jų laikytis.
9. Jūs e-parduotuvės registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Jūsų asmens duomenys ir mes apie tai nebūsime informuoti, Jūs prisiimsite visą dėl to kylančią nuostolių riziką.
10. Jūs atsakote už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.
11. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.
12. Jūs privalote būti nurodytoje vietoje, nurodytu laiku ir priimti užsakytas prekes.
13. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti mpriedai.lt el.paštu info@mpriedai.lt.  mpriedai.lt neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju mpriedai.lt ir turi teisę laikyti, kad veiksmus e-parduotuvėje atlikote Jūs.
14. mpriedai.lt neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo-pardavimo sutartis pasinaudodami e-parduotuvės paslaugomis.

 

III. mpriedai.lt teisės ir pareigos

15. Jeigu pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, mpriedai.lt turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją, užsakymą ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik Jūs pats.
16. mpriedai.lt pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi e-parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti e-parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.
17. mpriedai.lt įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Jums naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

IV. UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS

18. Už prekes, užsakytas mpriedai.lt mokate tik internetiniu pavedimu(per savo el.bankininkystė).
19. Suformuotame užsakyme suma nurodoma eurais (EUR) kartu su visais mokesčiais (PVM).

V. PRISTATYMAS

20. Pristatymo tarifai nurodomi formuojant prekės užsakymo krepšelį greta galutinės užsakymo sumos.
21.Atsižvelgiant į internetinės prekybos ypatumus, mpriedai.lt negali garantuoti, kad prekės atspalvis tiksliai atitiks prekės spalvą nuotraukoje. Už pasirinktą dydį ir įrašytą prekės kodą atsakingas klientas.

VI. Daiktų grąžinimas

22. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka.
23. Grąžinamas daiktas privalo būti visiškai sukomplektuotas bei su daikto pirkimą įrodančiu čekiu. Už daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra visiškai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.
24. Prekes grąžinate Jūs savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės. Grąžinant prekes paštu, prekės siunčiamos originalioje pakuotėje adresu Tuskulėnų g. 13a-10, LT-09217 Vilnius.
25. Grąžinant netinkamą, nekokybišką prekę ir neužsisakant kitos prekės (per 14 dienų), klientui grąžinama visa suma, sumokėta už šią prekę.
35. Buitiniams prietaisams mpriedai.lt suteikia 3 mėnesių garantiją bei teisę per šį laikotarpį grąžinti brokuotą prekę.
36. Įsigytoms prekėms, kurios yra techniškai tvarkingos arba įsigyta netinkama prekė dėl kliento kaltės, pinigai nėra grąžinami.

Rašyk
Skambink